۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۷ دي
معاونت مجلس
نماينده مجلس شوراي اسلامي خواستار شد: استفاده بهينه از ظرفيت‌هاي موجود دانشگاه آزاد اسلامي
عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي دانشگاه آزاد اسلامي را دانشگاهي تاثيرگذار دانست و خواستار استفاده بهينه از ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي موجود در اين دانشگاه شد.

عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي دانشگاه آزاد اسلامي را دانشگاهي تاثيرگذار دانست و خواستار استفاده بهينه از ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي موجود در اين دانشگاه شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا از بندرلنگه، دكتر قاسم احمدي لاشكي با حضور در دانشگاه آزاد اسلامي بندرلنگه علاوه بر ديدار با استادان و كاركنان واحد از بخش‌هاي مختلف اين واحد از جمله كارگاه‌ها، مدرسه سما، پيش دبستاني، سالن ورزشي، مسجد، شهربازي و مهمانسرا بازديد كرد.

نماينده مردم نوشهر، چالوس و كلاردشت در مجلس شوراي اسلامي امكانات موجود در واحد را خوب ارزيابي و از زحمات همه مجموعه واحد قدرداني كرد.

اين عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي، دانشگاه آزاد اسلامي را يك دانشگاه تاثيرگذار دانست و خواستار توجه و استفاده صحيح و بهينه از ظرفيت‌ها و پتانسيل موجود در دانشگاه شد.

وي با ابراز وجود برخي مشكلات ساختاري و قانوني اظهار كرد: «مجلس تمام تلاش خود را براي رفع موانع موجود بر سر راه اين دانشگاه بزرگ و مردمي خواهد كرد.»

فرماندار بندرلنگه نيز با بيان اينكه مجموعه دانشگاه آزاد اسلامي بندرلنگه مجموعه اي بسيار زيبا و باعث افتخار شهرستان است، گفت: «نبايد از صددرصد اين مجموعه اي كه داراي پتانسيل بالايي است فقط بخشي از آن استفاده شود و بقيه امكانات آن بلا استفاده بماند.»

بهاري خواستار تصويب رشته‌هايي متناسب با اقليم و معيشت مردم شهرستان شد و تصريح كرد: «وجود رشته‌هاي مرتبط با دريا باعث پويايي و رونق اقتصادي شهرستان خواهد شد.»

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي بندرلنگه هم با ارائه گزارشي از روند راه‌اندازي واحد، مشكلات پيش رو را عدم تصويب رشته‌هاي مرتبط با اقليم شهرستان عنوان و تاكيد كرد: «واحد بندرلنگه با داشتن 37 عضو هيات علمي و زيرساخت‌هاي آموزشي و پژوهشي خوبي كه دارد مي‌تواند در رشته‌هاي مختلف به دانشجويان خدمات ارائه دهد.

دكتر فرشاد جوادي زاده با بيان اينكه از 55 رشته مصوب شده در واحد فقط 16 رشته آن فعال است خواستار توجه بيشتر كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس به دانشگاه آزاد اسلامي شد.

وي ابراز اميدواري كرد كه تعامل بين مجلس شوراي اسلامي، وزارت علو م و دانشگاه آزاد اسلامي باعث پويايي علم و دانش و رشد و تعالي كشور شود.

تاریخ:
1396/10/20
تعداد بازدید:
4
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
مجموعه تصاویر
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal