۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۳ آذر
معاونت مجلس
بازديد رئيس مجمع نمايندگان استان كرمانشاه از واحد صحنه
نماينده شهرستان‌هاي صحنه، كنگاور و هرسين در مجلس شوراي اسلامي و رئيس مجمع نمايندگان استان كرمانشاه همراه فرماندار از دانشگاه آزاد اسلامي واحد صحنه بازديد كرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا؛ نماينده صحنه كنگاور و هرسين در مجلس شوراي اسلامي در بازديد از واحد صحنه با استادان و كاركنان و اعضاي هيات رئيسه اين واحد دانشگاهي نشستي صميمانه داشت.

حسن سليماني با ابراز خشنودي از حضور در محيط علمي دانشگاه و تبريك روز دانشجو از تلاش‌هاي چراغي قدرداني كرد و درباره حمايت از مديران در شهرستان سخن گفت.

وي افزود: «مهم نيست كه مدير يك شهرستان بومي باشد يا غيربومي، هدف ما پيشرفت و اعتلاي كلي سازمان و يك اداره در شهرستان هست و ما بايد هر مديري كه توانمند است را حمايت كنيم.»

سليماني بيان كرد: «چه اشكالي دارد كه يك مدير كارآمد از شهر يا شهرستان ديگري باشد. اميدوارم كه فرماندار و ساير مديران ارشد اين را مدنظر بگيرند و انتخاب روسا و مديران ادارات و ارگان هاي شهرستان را بدون در نظر گرفتن بومي يا غير بومي بودن معرفي كنند و بكار ببرند.

رئيس واحد دانشگاهي صحنه نيز با قدرداني از حضور نماينده و فرماندار شهرستان، حضور وي را نشان از اهميت ويژه و جايگاه دانشگاه در جامعه دانست و از اينكه مديران شهرستان به دانشگاه توجه ويژه دارند از وي قدرداني كرد.

كيومرث چراغي گزارشي از عملكرد دانشگاه آزاد اسلامي واحد صحنه در دوران تصدي خود در سمت رياست اين واحد در زمينه‌هاي توسعه علمي آموزشي و عمراني ارائه كرد.

نورالدين فرزادي پور فرماندار صحنه نيز گفت: «باعث خوشحالي است كه در جمع دانشگاهيان حاضر شدم و اميدوارم كه با همفكري و استفاده از منابع علمي و فعال دانشگاه در مسير توسعه شهرستان بتوانيم قدم‌هاي بلندي برداريم .»

پس از پايان سخنراني‌هاي اين نشست، سليماني به سوالات و نظرات استادان و كاركنان پاسخ داد و پس از آن در مراسمي كتابخانه استاد شهيد مرتضي مطهري اين واحد دانشگاهي افتتاح شد.

چراغي درباره اين كتابخانه گفت: «در ابتداي كار كتابخانه اين واحد در ساختمان اداري قرار داشت كه مكان كوچكي براي اين منظور موجود بود اما با توجه به تكميل شدن پروژه 105 دانشگاه و تخليه شدن ساختمان قديمي، واحد با اعمال تغييراتي بخشي از اين ساختمان را به مخزن كتاب تبديل كرد و فضاي بزرگتري را به‌عنوان سالن مطالعه خواهران و برادران ايجاد كرد كه اميدواريم دانشجويان عزيز بتوانند بهره كافي را از اين امكانات ببرند.»

تاریخ:
1396/09/13
تعداد بازدید:
1
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
مجموعه تصاویر
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal