معاونت مجلس
بازديد نماينده شرق استان از دانشگاه آزاد اسلامي مينودشت
شهرام غراوي نماينده مردم مينودشت،گاليكش ،كلاله و مراوه تپه در مجلس شوراي اسلامي در راستاي پيگيري مسائل حوزه نمايندگي خود از دانشگاه آزاد اسلامي واحد مينودشت بازديد وبا رييس اين دانشگاه ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش گلستان ما به نقل از مينوخبر، شهرام غراوي نماينده مردم مينودشت، گاليكش، كلاله و مراوه تپه در مجلس شوراي اسلامي، انتخاب دكتر آذر اسكندري را به عنوان رئيس واحد مينودشت منشآ اثر دانست و گفت: قطعا در كنار خانم اسكندري بوده و از تمام ظرفيت ها براي كمك به مجموعه دانشگاه آزاد مينودشت استفاده مي كنم.

غراوي افزود: دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان يكي از مراكز توليد علم وپيشرفت بوده وخدمات ارزنده به كشور كرده است.

غراوي علاقه و ارادت خود را به دانشگاه آزاد ابراز كرد و اظهار داشت: شايسته است واحد مينودشت كه در حوزه انتخابيه اينجانب است هم چنان به فعاليت هاي آموزشي، پژوهشي و تربيت جوانان  ادامه داده و اميدوارم در آينده شاهد مؤفقيت ها و نقش آفريني هاي بيشتر اين دانشگاه باشم.

نماينده مردم مينودشت، گاليكش، كلاله و مراوه تپه در مجلس شوراي اسلامي برآمادگي اش بر كمك و همكاري  با رييس دانشگاه آزاد مينودشت در جهت حلّ مسائل و مشكلات اين دانشگاه تآكيد كرد و افزود: آماده ام كه هر خدمت و كمكي كه در توانم باشد براي دانشگاه آزاد مينودشت انجام دهم و در مسير پيشرفت آن تآثير گذار باشم و لازمه اين كار پيگيري مكرّر و جدّي مسولين دانشگاه و انتقال مسائل و مشكلات پيش رو  در مسير راه پيشرفت است.

شهرام غراوي تربيت دانشجويان حرفه‌اي را محصول دانشگاه كارآفرين دانست و اظهار كرد: اعتقاد دارم دانشگاه بايد در مسير رشته هاي كاربردي و كار آفرين حركت كند واشتغال زا باشد و دانشگاه آزاد اسلامي بدون اينكه بار مالي براي دولت داشته باشد قسمت زيادي از نيازهاي آموزش عالي كشور را برطرف كرده است.

آذر اسكندري رئيس واحد مينودشت نيز ضمن تشكر از غراوي، ايجاد رشته هاي مهارتي و كاربردي را نياز واحد مينودشت و تربيت فارغ التحصيلان متخصص را يكي از رسالت هاي مهم دانشگاه آزاد اسلامي مينودشت معرفي كرد و عنوان كرد: دانشجوي مولد پس از فارغ‌التحصيلي مي‌تواند راهي بازار كار شده و نقش اساسي دررونق اقتصادي كشور ايفا مي كند.

 اسكندري با طرح مشكلات واحد خواستار پيگيري جهت تصويب رشته در مقطع تحصيلات تكميلي و كارشناسي ارشد شد و گفت: آنچه موجب جلب توجه دانشجويان در انتخاب دانشگاه و ادامه تحصيل خواهد بود تنوع رشته هاي مختلف به ويژه رشته پرستاري و مقاطع تحصيلات تكميلي است كه همين امرتصويب رشته هاي جديد را مي طلبد.

آذر اسكندري هدف مهم دانشگاه آزاد اسلامي مينودشت در آموزش را كيفيت بخشي دانست و گفت: كيفيت بخش به آموزش، پرورش ايده ها وتوجه ويژه به منابع و مصارف، پرورش فارغ التحصيلان كار آفرين، راه اندازي و بهره برداري از سامانه آزمايشگاه هاي همكار آزاد (ساها) و اقتصاد دانش بنيان از جمله برنامه هاي واحد مينودشت است

در پايان شهرام غراوي با تآكيد مجدد، قول مساعدت و همكاري را در جهت اعتلاي موقعيت علمي و فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي واحد مينودشت داد.

minookhabar35 2

تاریخ:
1396/08/21
تعداد بازدید:
8
منبع:
گلستان ما
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
مجموعه تصاویر
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal